Etykiety

poniedziałek, 3 marca 2014

Warp Lightning Cannon by Rennard Fuchs

Jako, że znajomy modelarz Rennard Fuchs popełnił dosyć ciekawy model ze świata Warhammera postanowiłem opublikować jego zdjęcia na moim blogu.


Owe działo należy do armii Skavenów. Owa rasa w świecie Warhammera to Szczuroludzie. W walce posługują się muszkietami, można wśród nich spotkać mnichów, jak i szpiegów czy zwykłe mięso armatnie. Więcej o tej rasie można przeczytac tutaj .Muszę przyznać, że model po ukończeniu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, szczególnie dzięki zastosowanym odcieniom zieleni, jak i rozjaśnień na obudowie, która naprawdę wygląda, jakby została zrobiona z drewna.


Jeśli chodzi o opis działa dla zainteresowanych zacytuję jego opis: "Działo Spaczeniowe - jest to potężna broń zasilana za pomocą wielkiej bryły czystego spaczenia. Ten przerażający wynalazek miota potężne, zielonkawe błyskawice, wprowadzając popłoch i dezorientację wśród tych oddziałów, których strzał wcześniej nie usmażył!"

 Po więcej informacji zapraszam tutaj Jak na standardy modelarstwa to poziom wykonania modelu jest moim zdaniem wysoki.

Oczywiście powstał również film upamiętniający malowanie poszczególnych elementów działa. Wprawdzie jest w języku angielskim, ale z polskimi napisami. Zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz