Etykiety

środa, 2 lipca 2014

Panzer II ausf. D - galeria

Prace nad kolejnym z rodziny Panzerków zakończone, a choć galerię prezentowałem już na moim facebookowym profilu to aby sprawiedliwości stało się za dość prezentuję zdjęcia również na blogu.


Czarny podkład objął cały pojazd

 
 

Później nałożyłem szary kolor, czerwony na gaśnicę i tylne światło, srebrny na lufy i na reflektory, natomiast brązowy na skrzynkę, na końcu kalki i wash. 

 
 
 

Na prośbę jednego z czytelników zamieszczam zdjęcie wszystkich modeli z Września 1939:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Czekam na FT-17 :)

7 komentarzy:

 1. Przed tobą jeszcze baaaardzo długa droga :) Ucz się bo nie wychodzi ci to najlepiej , jeżeli mam szczerze powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No człowiek uczy się całe życie :)

   Usuń
 2. Jak można chwalić się w internecie modelem gdzie lufa zastąpiona została wykałaczką, o malowaniu już nie wspominając.
  Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez kitu, ta wykałaczka to lekka przesada :D
  No, a czołg nie jest zbyt ciemny? Lufy czarne, bądź w kolorze malowania (nie pamiętam już jak powinno być). Możesz nakładać cieńsze warstwy żeby zlikwidować smugi. Teraz dodał bym krawędziowanie i matowy lakier na wszystko
  ---
  JA

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do wykałaczki, to był fail faktycznie :D jeden z moich pierwszych modeli - złamała mi się lufa przy wycinaniu z wypraski i chciałem ją jakoś zastąpić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za zdjęcia, ładnie widać wszystkie modele, a także postęp twoich prac. Widać, że nabierasz powoli wprawy, a kamuflaż wygląda coraz lepiej, ale pamiętaj, zawsze do przodu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście staram się nie cofać :)

   Pozdrawiam

   Usuń