Etykiety

piątek, 31 października 2014

20mm Flak 38, Tamiya skala 1:35 finał

Przedstawiam pełną galerię 18 zdjęć mojego modelu, myślę, że jest to jeden z lepszych modeli, jakie wyszły spod mojej ręki, co widać w Waszych komentarzach oraz w odzewie na profilu FB. Owszem model ma swoje wady, jak każdy, ale myślę, że wszystko powoli idzie w dobrym kierunku. Ale dosyć już pisania zapraszam do oglądania i dzielenia się wrażeniami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 komentarze:

 1. Kamil dalej nie potrafisz dobrze zrobić modelu - tłumaczenie się że chciałeś zrobić model prosto z pudła nic tu nie pomoże. ślady po wypychaczach zostawione, rdza nie przypomina rdzy, obicia w większości miejsc zrobione "tak sobie".
  Może przy kolejnym modelu posiedź trochę dłużej, zrób wszystko najlepiej jak potrafisz a nie składaj modeli na czas żeby tylko jak najszybciej dodać je na bloga..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy, przyjmuję wszystko na klatę :) Następnym razem posiedzę dłużej obiecuję :) Normalne jest to, że nie każdemu ten model będzie się podobał, mi podoba się, około kilkunastu innym osobom również. Zawsze znajdą się osoby, które to zrobią lepiej ode mnie. Dostałem spory odzew odnośnie tego modelu w przeważającej większości jednak pozytywny.

   Co do obić i rdzy to raczej testowałem na nim te techniki, bo wciąż się uczę :) Część osób uzna to za coś, co nie nadaje się do publikacji, ale ja tam uważam, że każdy potrzebuje lat treningu, aby jego modele wyglądały profesjonalnie. Bloga założyłem właśnie w takim celu, aby pokazać progres w moich pracach a nie do publikowania kilku modeli w ciągu roku. W każdym razie dziękuję za komentarz i pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń